10 patarimų, norintiems imti verslo paskolą

paskola verslui

Verslas, kuris nori išlikti, turi nuolat prisitaikyti prie įvairių pokyčių, naujovių, besikeičiančių technologijų. Norint būti geriausiu tarp konkurentų, tenka diegti naujausias technologijas, turėti geriausią komandą, kurti aukščiausios kokybės produktus. Dažnai visa tai reikalauja papildomų lėšų. Įmonės vadovams iškyla klausimas, ar jiems reikalinga verslo paskola, ar geriau eiti į priekį mažesniais tempais, su turimais ištekliais.

Kiekvienas įsiskolinimas yra naujos galimybės, tačiau ir šiokia tokia rizika. Pasidalinsime keliais patarimais, kad imdama verslo paskolą, įmonė laimėtų daugiausiai ir sumažintų riziką iki minimumo.

1.      Nustatykite tikslus

Nustatykite įmonės tikslus vienam mėnesiui, ketvirčiui, pusmečiui, metams ir 3 metams. Turėdami konkrečius tikslus, galėsite paskaičiuoti, kiek investicijų reikės jiems pasiekti, kokių pajamų tikimasi.

2.      Turėkite plėtros planą

Nustatę tikslus, galite rašyti verslo plėtros planą. Žingsnis po žingsnio įvardinkite, ką darysite per šį mėnesį, metus, 3 metus. Plane numatykite išlaidas ir pajamas. Pažymėkite, kiek pinigų trūksta tikslams įgyvendinti ir taip nustatysite, kokio dydžio verslo paskola įmonei reikalinga.

3.      Analizuokite rinką ir tobulėkite

Nuolat analizuokite rinką. Ko reikia žmonėms ir kaip jūsų produktai, prekės, paslaugos gali geriau atitikti jų lūkesčius.

4.      Analizuokite konkurentus

Iš konkurentų reikia pasimokyti, pasiimant tai, kas pas juos geriausia, tačiau dar geriau – juos aplenkti. Siekite, kad jūsų įmonė būtų pirmaujanti rinkoje.

5.      Turėkite atsitraukimo planą

Verslininkas ne tik turi nebijoti rizikuoti, bet svarbu, kad jis būtų apdairus. Tai padės išvengti skaudžių klaidų ir nepasimesti, jei iškils nenumatyti sunkumai. Jeigu įmonė planuoja imti verslo paskolą, ji turėtų pasirinkti finansuotojus, kurie nesistengs užsidirbti iš kliento nesėkmės, bet prisiims dalį atsakomybės.

6.      Pasirinkite tinkamą finansuotoją

Numačius tikslus, turint verslo planą, jau tampa aišku, kokia suma bus reikalinga verslo plėtrai. Telieka pasirinkti finansuotoją. Analizuodami kreditorių verslo paskolos sąlygas, atkreipkite dėmesį:

·         Ar nėra paslėptų mokesčių?

·         Kaip būtų atsiskaitoma likvidumo atveju?

Finansavimo įmonėje „Noviti Finance“ nėra jokių paslėptų mokesčių, verslo paskola išduodama vienos darbo dienos bėgyje. Likvidumo atveju paskolą galima išsimokėti 3 metų laikotarpiu be delspinigių ir palūkanų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *