Reikia buhalterio? Kaip sutaupyti renkantis?

Nors lietuvaičiai labai dažnai vadinami ypač naginga tauta, tačiau tam tikrose sferose darbus būtina palikti savo srities profesionalams. Paprasčiausiai be žinių ir kvalifikacijos niekaip nepavyks pasiekti 100 procentinio rezultato. Viena iš tokių, kartais komplikuotų sričių, įvardijama – buhalterija. Nerangūs buhalteriai siūlo savo paslaugas ir tikina, kad juos pasisamdžius Jums neteks sukti galvos dėl apskaitos. VieniContinue reading Reikia buhalterio? Kaip sutaupyti renkantis?

Iš ko susideda buhalterių ruošimas?

Jei norite tapti vienos ar kitos srities specialistu, tokiu atveju belieka tik išsirinkti, lankyti ir sėkmingai baigti kursus. vienu iš galimų  pasirinkimų gali tapti buhalterių kursai. Tačiau nors situacijų gali būti daug  įvairių, beveik visada buhalterių ruošimas susideda iš tų pačių dalykų. Taigi, belieka tik sužinoti,  iš ko susideda buhalterių ruošimas. Teorinės medžiagos pateikimas KuometContinue reading Iš ko susideda buhalterių ruošimas?

Kam reikalinga buhalterinė apskaita?

Kad verslas sėkmingai veiktų, būtinos įvairios sąlygos. Tačiau viena iš jų ypač svarbi – tai tinkama buhalterinė apskaita. Buhalterinė apskaita padeda nustatyti įmonės finansų situaciją bei finansinius pasiekimus. O tai labai svarbu vadovams priimant tinkamus sprendimus dėl tolimesnės įmonės veiklos. Buhalterinės apskaitos veikla įvairi, ji apima: buhalterinių įrašų registraciją, metinių finansinių ataskaitų rengimą, darbo užmokesčioContinue reading Kam reikalinga buhalterinė apskaita?