Ilgalaikė paskola su užstatu – ką siūlo kredito unijos?

paskola su užstatuJei galvojate apie kapitalinį būsto remontą, didesnės vertės technikos įsigijimą ar turite kitų planų, kurie reikalauja gana didelių išlaidų, paskola su užstatu yra būtent tai, ko jums reikia. Iš kitos pusės, primename, kad skolintis reikia atsakingai. Įvertinkite savo finansinę situaciją ir galimybes pinigus grąžinti laiku. Jei turite abejonių, verta pasikalbėti su kredito teikėjais ar finansininkais.

Kodėl verta imti ilgalaikę paskolą su užstatu?

Ilgalaikė paskola su turto įkeitimu yra lanksti, greita ir patogi finansavimo forma, kuri leidžia įgyvendinti finansinius tikslus, be didelių formalumų gaunant pageidaujamo dydžio paskolą įvairiems poreikiams tenkinti. Svarbiausias šios paskolos tipo privalumas, lyginant ją su vartojimo paskola, yra didesnė paskolos suma. Vis dėlto, prieš imdami paskolą su užstatu, turite nepamiršti, kad turėsite įkeisti nekilnojamąjį turtą.

Tinkamo kreditoriaus paieška ir paskolos su užstatu suteikimo formalumai

Kad būtumėte patenkinti priimtu sprendimu, turite rinktis kredito uniją, kuria galėtumėte pasitikėti, kuri būtų orientuota į savo klientų poreikius ir siūlytų lanksčias ir patogias paskolos suteikimo sąlygas. Paprastai ilgalaikės paskolos su užstatu palūkanų norma siekia nuo 5 proc., o paskolos suma gali siekti iki 100 000 eurų. Paskolos grąžinimo terminas parenkamas individualiai konkrečiu atveju, tačiau jo terminas gali siekti net 30 metų. Siūlome iš anksto pasidomėti kelių atskirų kreditorių pasiūlymais ir jų sąlygomis. Pasikalbėkite su pasirinktų kreditorių konsultantais, kad galėtumėte priimti konkrečiai jums tinkamiausią sprendimą.

Ilgalaikė paskola su užstatu gali būti suteikiama tiek asmeniniams poreikiams, tiek šeimos interesams įgyvendinti. Dažniausiai kredito unijos nekontroliuoja paskolos panaudojimo, todėl pinigai gali būti skiriami tiek technikos įsigijimui, tiek studijoms, kelionėms, medicininėms paslaugoms, būsto remontui ir t. t. Kad išvengtumėte nesklandumų, iš anksto pasidomėkite, ar paskolą galėsite grąžinti anksčiau laiko, ar šiuo atveju bus taikomi kokie nors mokesčiai. Siūlome rinktis kreditorių, kuris leistų anksčiau laiko grąžinti pasiskolintus pinigus be jokių papildomų išlaidų. Taip pat verta iš anksto pasiklausti, kas turėtų atlikti įkeičiamo turto vertinimą. Siekiant taupyti jūsų laiką ir lėšas, rekomenduojame rinktis kredito uniją, kurį savarankiškai atlieka turto vertinimą. Primename, kad kreipiantis dėl paskolos su užstatu išdavimo, reikia pateikti prašymo formą dėl paskolos suteikimo, taip pat – laidavimo paraišką, asmens dokumento kopiją ir sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.