Kaip išsirinkti brangius auskarus?

auskarai

Juvelyrikos parduotuvėje, rasite didelį įvairių auskarų pasirinkimą. Auksiniai auskarai gali būti ir labai kuklūs, kurie yra vos pastebimi, ir labai ekstravagantiški, kurie labiau tiktų ypatingoms progoms nei kievienai dienai. Dažniausiai  pasirenkami tokie auskarai, kurių praba yra 585, nes tai garantuoja optimalų kainos ir kokybės santykį. Pagalvokite, kokios spalvos auksą labiau mėgstate: geltonos, baltos, o gal raudonos ir išsirinkite labiausiai mėgstamos spalvos ir brangius auskarus.

Auskarų tipai

Auskarų tipas-  tai dar vienas svarbus kriterijus. Auksiniai auskarai  gali būti įvairių užsegimo tipų, išsirinkite jums patį patogiausią, auskarai turėtų ne tik patikti, bet ir tikti. Papuošalų parduotuvėje rasite ir vienokių ir kitokių.

Kaip išsirinkti auskarus pagal veido  formą?

Jeigu veidas apvalus, rekomenduojam rinktis smulkius, ilgus auskarus, be to įvairių formų- lašo, kvadrato, trikampio, tuo tarpu visiškai netiks smulkučiai  arba labai dideli apvalūs auskarai. Ovalo formos veidas. Tai klasikinė veido forma, kuriai tiks beveik visų stilių auskarai. Jūs galite rinktis mažus, ovalius auskarus. Turinčioms trumpus plaukus labai tiks auskarai su perlais, deimantais ar kitais brangiais akmenimis. Prie ovalaus veido, nelabai tinka ypač ilgi ir ploni auskarai. Kvadratinio veido tipo savininkėms, rekėtų rinktis apvalius auskarus, jie  sušvelnina veido formos linijas. Pailgo veido savininkėms- tiks smulkūs ir kampuoti auskarai.

Taisyklingas papuošalų pasirinkimas

Kiekviena moteris žino, kad pora elegantiškų, skopningai parinktų papuošalų žiūrėsis daug geriau, nei daugybė įvairių papuošalų nors ir labai brangių. Neverta dėtis papuošalų visų iš karto, žiedų, apyrankių ir grandinėlių. Optimalus pasirinkimas yra keli teisingai priderinti papuošalai. Reikia atkreipti dėmesį renkantis papuošalus į metų laikotarpį. Plastmasiniai ar mediniai karoliai, papuošalai iš odos, auskarai iš keramikos puikiai tiks prie  vasariškos aprangos ir atrodys visiškai netinkamai žiemos laikotarpiu.   Auskarus dažniausiai pastebi pirmiausiai, kadangi šie papuošalai prie pat veido. Auskarai yra pirmoje eilėje besirenkant papuošalus ir tik juos išsirinkę mes renkames kitus aksesuarus, apyrankes, sages ar karolius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.