Bankas internetu

Kada paskutinį kartą stovėjote eilėse banke ilgiau nei pusę valandos? Nepamenate. Eilių bankuose jau nebėra, kadangi vis labiau vystoma tokia paslauga kaip bankas internetu.

Banke lankomės gana retai. Dažniausiai dėl to, kad reikia pasikeisti pasibaigusio galiojimo kortelę, parašyti kokį prašymą, pasikeisti valiutos vykstant į užsienio šalį. Vis dar daug žmonių banke moka ir mokesčius už šildymą, elektrą, skaitmeninę televiziją. Įdomu, ar jie žino, kad yra tokia paslauga, kaip bankas internetu.

Bankas internetu komunaliniams mokesčiams

Bankuose eilės sumažėtų kelis kartus, jei didžioji dauguma žmonių naudotųsi paslauga “bankas internetu”. Visus komunalinius mokesčius, mokesčius už elektrą, kabelinę ar skaitmeninę televiziją, internetą ar net už darželį galima susimokėti naudojantis el. bankininkystės sistemomis. Visi Lietuvos bankai teikia el. bankininkystės paslaugą, kuri leidžia saugiai ir patogiai susimokėti visus mokesčius. Dėl to tikrai nereikia mindžikuoti banko laukiamajame su talonėliais rankose. Atsidarydami banko sąskaitą, pasistenkite, kad būtų aktyvuota ir elektroninės bankininkystės paslauga, kuri jūsų gyvenimą gali palengvinti ir sutaupyti labai daug laiko, kurį paprastai praleistumėte paskutinę mėnesio dieną mokėdami komunalinius mokesčius.

Bankas internetu periodiniams mokesčiams

Visi turime sudarę periodinių mokėjimų sutarčių. Tai pirkimas išsimokėtinai, kas mėnesį mokamos draudimo įmokos, kaupiamieji indėliai, taip pat bet kurie pavieniai mokesčiai už interneto, mobilaus ryšio paslaugas. Bankas internetu padeda visus šiuos mokesčius valdyti. El. bankininkystėje populiari tiesioginio debeto paslauga, kai sudaroma sutartis kas mėnesį automatiškai leidžianti nuskaičiuoti reikiamą sumą nuo einamosios sąskaitos už tam tikrą paslaugą. Vienintelė sąlyga – einamojoje sąskaitoje visad turi būti pakankamai lėšų. Jei klientas nepageidauja automatinio nuskaitymo, nesunkiai galima susikurti mokėjimų ruošinį ir nustatyti kokiu metu atlikti mokėjimą. tai ypač patogu, kai reikia atlikti asmeninio pobūdžio reguliarius mokėjimus, pavyzdžiui gautą darbo užmokestį persivesti į kitą sąskaitą ar kortelę. “Bankas internetu” paslaugos įkainiai dažnai būna mažesni nei atėjus į banką. taip yra dėl to, kad internetinė sistema nereikalauja banko darbuotojų įsikišimo visą parą – taip sutaupoma darbuotojo algai ir darbo vietai.

Bankas internetu veikia visą parą

Banko darbo laikas – nuo 9 ryto iki 8 vakaro. Būtent tokiu metu galite užeiti ir atlikti tam tikras finansines operacijas. Bankas internetu visas operacijas leidžia daryti bet kuriuo paros metu. Tai ypač patogu, kai visą dieną dirbame ir nėra galimybės prisėsti prie interneto asmeniniams reikalams tvarkyti. Be to bankas internetu dabar prieinamas ir mobiliųjų įrenginių vartotojams. Išmaniajame telefone galime nesunkiai pasiekti el. bankininkystės sistemą, ir greitai atlikti pavedimą. Tai ypač patogu keliaujantiems arba išvykusiems žmonėms. Finansiniai įsipareigojimai nelaukia, tad internetas mobiliajame telefone gelbsti ir vėluojamų grąžinti skolų atveju.

Dar vienas paslaugos “bankas internetu” privalumas – nuolat matomas operacijų sąrašas, padedantis stebėti bei planuoti savo pajamas bei išlaidas. Tai kur kas geriau nei paštu siunčiama tranzakcijų ataskaita keliuose puslapiuose. Kartais prireikia pavedimo kopijos, tad ją nesunku atsispausdinti tiesiog iš el. bankininkystės sistemos.

Jei didžioji dauguma naudotųsi bankų paslaugomis internete, eilių sumažėtų dar labiau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.