Kaip mes gelbėjome sesę

greiti kreditaiMan greiti kreditai, ir mano šeimos nariams, buvo reikalingi vieną vienintelį kartą gyvenime. Anksčiau visada galvodavau, kad tai kažkoks nevykėlių reikalas, bet tai buvo netiesa. Juk aš dirbau, stengiausi iš visų jėgų, ir greiti staiga tapę būtini kreditai mums labai padėjo. Tuojau papasakosiu, kokia nelaimė mus ištiko.

Emigravo

Sesuo viską metė ir išvyko gyventi į užsienį, Skandinavijos šalį. Mes sakėme, kad ji gali būti laiminga ir čia, Lietuvoje, bet jai matyt degė noras daugiau pamatyti pasaulio, daugiau visko pažinti. Tačiau jos istorija nebuvo labai sėkminga. Mes dažnai girdime, kad žmonės ten praturtėja, prasigyvena, ten dirba tam, kad čia pasistatytų namą, visokie greiti kreditai ar gyvenimas duriant galą su galu – jau tada neva ne jiems. Bet tiesa tokia, kad, aš manau, visi esame vienodi, ir visiems gali kilti visokių skirtingų situacijų. Taip ir mano sesuo, nors ji ir turėjo labai gerus duomenis, mokėjo puikiai bendrauti ir taip sakant „prasisukti“, ji buvo gera medikė, tačiau jokie greiti ir lengvi darbo pasiūlymai ten iš nieko neatsirado. Tik kreditai turbūt gali būti taip akimirksniu gaunami, o darbo reikia sulaukti. Taigi, ji šiek tiek padirbdavo vienur, po to – kitur. Bet iš esmės po truputį klimpo į skolas. Greiti kreditai jai nebuvo suteikiami dėl bedarbės statuso dažniausiai, tačiau ji skolindavosi tiesiog iš žmonių. Paskutinis kartas, paskutinis kantrybės lašas buvo tada, kai ji vairuodama automobilį pateko į nelaimę.

Nelaimė

Nelaimė, dėl kurios greiti kreditai atsidūrė ir mano, ir mano šeimos kišenėse, buvo tiesiog avarija. Taip nutinka daug kam, taip gali nutikti, bet taip, kaip nutiko meno seseriai – dar nesu girdėjusi, kad kam būtų buvę. Ji tiesiog visiškai saugiu keliu važiavo namo, ir staiga iš priekio į ją trenkėsi kita mašina. Kaip sakoma – susidūrė nosimis.  Greiti kreditai visiems mums buvo reikalingi padengti jos sveikatos išlaidas. Greiti kreditai skolingiems ir bedarbiams jau nėra suteikiami, taigi, mano seseriai, kaip ir greiti kreditai įmonėms, nebuvo suteikiami. Bet mes, jos šeima, pasirūpinome, kad ji gautų būtiniausią pagalbą. Todėl ir iš jos paprašėme duomenų, kokioje ligoninėje ji gydosi.

Kodėl staiga tapo greiti kreditai internetu bedarbiams? Pasirodo, ji pastaruoju metu nedirbo, todėl kaip tik neturėjo socialinio draudimo. Kodėl ji neturėjo jo pasidarius? Mes nežinome, tačiau turbūt dėl to, kad kaip tik buvo išėjusi iš vieno darbo. Kaip ir greiti kreditai UK, taip ir jos šalyje, jai nebuvo suteikiami vietinių bendrovių, nes ji nebuvo tos šalies pilietė.

Mums greiti kreditai (nedirbantiems šeimos nariams jų gauti nepavyko) padėjo apmokėti tokias išlaidas: pagrindinį gydymą, medicinines išlaidas ambulatoriškai gydant, taip pat ir gydant namuose, transportavimo paslaugas. Man labai gaila, kad mano seseriai nutiko tokia nelaimė, tą dieną aš laikau didžiausiu savo košmaru. Bet dabar džiaugiuosi, kad tąsyk viskas baigėsi taip gerai. O juk galėjo… Juk galėjo baigtis kur kas blogiau, niekas nežino, kaip iš tiesų tai turėjo baigtis. Tačiau džiaugiuosi, kad šie greiti kreditai be palūkanų, taip pat mūsų šeimos visos pastangos mums padėjo šį tą pagelbėti. Dabar greitas kreditas jau yra beveik grąžintas. Visi jaučiamės padėję jai, prisidėję, kiek tik galėjome. Tikiuosi, tokie dalykai mums nenutiks dar kartą, ir visi būsime ilgai sveiki ir gyvi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.