Kaip pasirinkti gamybos valdymo sistemą?

Bet kurios programinės įrangos ar sprendimo verslui pasirinkimas gali būti sudėtingu ir atimančiu daug laiko procesu, nepriklausomai nuo to kam je bus naudojami. O kai kalba eina apie gamybos valdymo sistemą, tai užduotis tampa dar sudėtingesne su daugeliu įvairių kliūčių, kurios laukia pasirinkimo proceso metu. Todėl, renkantis tokią sistemą, dar prieš pradedant vertint galimus variantus, įmonės privalo aiškiai susidėlioti ir suprasti visu žingsnius, kurių reikia imtis, tam kad atrankos procesas vyktų maksimaliai sklandžiai.

Pačioje pradžioje, prieš kreipiantis į potencialius ERP sistemų tiekėjus, svarbu aiškiai suvokti kokie lūkesčiai būtų keliami galimiems pasirinkimams. Gamybos valdymo sistemomis dažniausiai naudojasi žmonės įvairiuose skyriuose, o tai reiškia, kad žmonės, atsakingi už įrankio pasirinkimą, pasikonsultuotų su visai galimais naudotojais, nuo galutinio vartotojo iki vadovų. Kai yra gauti reikalavimai iš visų skyrių, laikas juos sudėlioti pagal prioritetus, nustatant esminį ir papildomą funkcionalumą. Tai padės nuspręsti pagal kokius kriterijus bus vertinamos potencialios sistemos. Jei jau naudojate kažkokią programinę įrangą, verta pasidomėti ar naujas įrankis leis duomenų integravimą. Taip pat yra svarbu suprasti, kad perėjimas prie naujo įrankio reikalaus laiko ir pastangų apmokymams. Pradėti pačias paieškas galima nuo rekomendacijų, nes rinkoje tikrai yra nemažai įvairių sistemų, tačiau kuo daugiau gerų atsiliepimų rasite apie jas, tuo didesnė galimybė, kad tas įrankis bus tinkamas ir jūsų įmonei.

Vienas paskutinių žingsnių yra biudžeto nustatymas. Suprantama, kad niekas nenori permokėti, tačiau ir pigiausio varianto pasirinkimas neretai gali reikšti didesnes rizikas ateityje. TerraIT siūloma gamybos valdymo sistema yra viena iš šiuolaikiškiausių, bei atitinka daugelio klientų poreikius, todėl renkantis tinkamo sprendimo, galima pradėti nuo šio gamintojo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.