Kaip sutaupyti perkant komercines patalpas?

Džiugu, kad mūsų šalyje verslas labai intensyviai auga. Tai ne tik atveria plačias galimybes darbuotojams rasti darbo vietas, tačiau ir auginti ekonomiką, kurios turėtų siekti kiekvienas šalies pilietis.

Vienas pirmųjų būsimo verslininko darbų yra patalpų, kurioje jis teiks paslaugas arba kurioje dirbs jo komanda, radimas. Šiuo metu komercinės patalpos Vilniuje auga kaip ant mielių, tad net ir paties išrankiausio poreikiai, esame tikri, bus patenkinti.

Nuoma arba pirkimas

Jeigu verslo galimybės yra ribotos – tokiu atveju pirmiausia reikia pagalvoti, ar pirkimas tikrai apsimoka? Galbūt geriau pradėti nuo nuomos? Žinoma, pirkti nuosavas visada verta labiau, tačiau jeigu jau tokių galimybių nėra – tuomet geriau nuoma nei jokių patalpų apskritai.

Tik reikia sudaryti labai detalias sutartis, kuriose bus pateikti visi, patys svarbiausi niuansai. Esame tikri, kad tokiu atveju pradžioje tiks ir nuoma, o vėliau patalpos galės būti ir perkamos.

Norisi naujų

Daugeliui verslų norisi naujų patalpų, kadangi jos ne tik yra modernesnės, gražiau atrodo, tačiau dažniausiai ir jų išlaikymas yra kur kas pigesnis. Lygiai taip pat kaip ir renkamasi naujos statybos butus, kadangi tai yra geriausia investicija, taip pat ir objektas komercinei veiklai vykdyti dažniausiai atsiperka labiau, kai yra naujas. Šiuo metu itin daug dėmesio sulaukia naujos komercinės patalpos Šnipiškių rajone. Ir kiti rajonai yra geri, tačiau šis – sulaukia itin daug dėmesio.

Kaina – nebėra svarbiausias aspektas

Nors kaina yra niuansas, kuriam reikia skirti dėmesį renkantis patalpas, tačiau taip pat ir ne pats svarbiausias, kadangi jau geriau sumokėti daugiau, tačiau būti ramiu, kad patalpos bus patikimos, geroje vietoje. Tai galiausiai atsiperka net ir didesnėmis pajamomis. Žinoma, reikia apgalvoti galimo biudžeto ribas ir tuo pačiu kaip Jums tai padės daugiau uždirbti bei pritraukti klientų. Tačiau esame tikri, kad geros patalpos yra pirmas žingsnis sėkmingo verslo link.

Galima drąsiai sakyti, kad geros kokybės patalpos yra pirmas žingsnis našaus verslo link. Svarbiausia yra jų vertinimas ir taip pat pasitarimas su specialistais, kurie gali padėti rasti tinkamiausias.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *