Kokį kasos aparatą pasirinkti?

Jeigu dirbate pardavimų srityje, Jums kiekvieną dieną reikalingas kasos aparatas. Pradedantiems verslininkams dažnai kyla klausimas, kokį kasos aparatą pasirinkti, kad jis veiktų tinkamai ir atliktų visas reikalingas funkcijas. Svarbu iš anksto pasidomėti, kokie aparatai gali būti ir pagal ką reikėtų rinktis.

Kaip rinktis?

Kasos aparatų yra  platus pasirinkimas ir kiekvienas jų yra  skirtingi. Reikėtų rinktis tokį kasos aparatą, kuris patenkins Jūsų lūkesčius ir padės operatyviai atlikti atsiskaitymus Jūsų veikloje. Todėl renkantis aparatą, reikia iš karto įvertinti, kaip jis bus naudojamas. Iš anksto apgalvokite, kokia bus planuojama dienos apyvarta, kaip dažnai vyks atsiskaitymai ir kokiais būdais.

Didelė klaida yra manyti, kad kasos aparatas perkamas tik pirmai pradžiai. Dažnai pradedantys verslai įsigyja nedidelius kasos aparatus. Jie yra pigesni, tačiau padidėjus pardavimams arba norint plėstis, reikia ir geresnio aparato. Dažnai tai yra  papildoma investicija, kuriai skirti lėšų nori ne visi. Todėl, galvojant  kokį kasos aparatą pasirinkti, kartais geriau iš karto rinktis modernesnį ir šiuolaikiškesnį sprendimą. Pavyzdžiui, šiuo metu populiariausias pasirinkimas – pos sistemos kasos aparatai, kurie turi daug funkcijų ir gali padėti ne tik atlikti saugius atsiskaitymus, bet ir sutaupyti laiko Jūsų darbuotojams kasdienėse veiklose.

Modernių sistemų privalumai

Modernios kasos aparatų sistemos šiandien gali ne tik atlikti atsiskaitymus, bet ir palengvinti darbą. Pirmiausia todėl, kad jose yra Jūsų parduodamų prekių bazė, pagal kurią galite stebėti ne tik pardavimus, bet ir vertinti  likučius bei planuoti kitus užsakymus. Taip pat galite stebėti netgi skirtingų pardavėjų sugeneruojamą apyvartą, o klientams pasiūlyti  daug platesnį atsiskaitymo pasirinkimą. Tokios sistemos leidžia naudoti lojalumo korteles ir įvairias akcijas. O tai yra  puikus būdas pritraukti papildomų klientų.

Be to, tokios sistemos yra labai geras pagalbininkas plečiant veiklą ir pradedant didesnį verslą. Pavyzdžiui, jeigu atidarote didesnę parduotuvę su keliais skyriais arba pradedate teikti maitinimo paslaugas. Tokiais atvejais labai patogu, kai skirtinguose skyriuose dirbantys darbuotojai operuoja ta pačia informacija. Pos sistemos suteikia tokią galimybę, tad nebereikia užsakymų rašyti ranka ir pardavinėti kolegoms.

Naują ar naudotą?

Svarstant, kokį kasos aparatą pasirinkti, dažnai kyla klausimas, ar rinktis naują įrenginį, ar panaudotą. Tai priklauso nuo aparato kainos. Kartais geriau rinktis panaudotą, bet modernesnį, nei naują, tačiau su mažai funkcijų. Be to, nemažai gamintojų siūlo ne tik pirkti, bet ir nuomoti įrangą. Tai gali būti puikus pasirinkimas, nes gamintojas taip pat pasiūlys įrangos priežiūros paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *