Kokių pamokų išmokote iš mini paskolos?

mini paskolos internetuProtingiems žmonėms mini paskolos internetu bus ne tik finansinė parama reikiamu metu, bet ir nedidelė gyvenimo pamoka. Juk visos krizinės ar kritinės situacijos yra ir puiki galimybė pasimokyti iš to, kaip atsidūrėme kažkokioje vietoje. Tad ko galima išmokti iš mini paskolos internetu?

Dirbti protingai, o ne sunkiai

Neseniai nedidelę paskolą pasiėmęs darbštus vyras Dainius sako, kad mini kreditas internetu jį atvedė į tam tikrą supratimą. „Visada buvau tas žmogus, kuris tikrai daug dirbdavo. Man būtų buvę gėda pasakyti, kad nedirbu ir leidžiu kažkam kitam mane lepinti pinigais. Deja, man visada taip pat ir trūkdavo ryžto pastovėti už save. Vieną dieną su šeima atsidūrėme finansinėje krizėje, kai susirgo ir žmona, ir vaikai, o aš dar ir avariją padariau. Tada paklausiau savęs: ką darau ne taip. Gerai, kad buvo skubus kreditas prieinamas, jis labai padėjo. Paskui aš pasikalbėjau su keliais protingais žmonėmis ir prašiau jų patarimo. Iš visų kalbų ir savęs stebėjimo supratau kelis svarbius dalykus. Ir pagrindinis svarbus dalykas ir buvo tas, kad aš visgi turiu dirbti tikrai protingai pirmiausiai, o ne sunkiai. Užuot dirbęs vis daugiau valandų už mažą įkainį, aš turiu dirbti mažiau ir sumaniau, ir už tai gauti daugiau. Tuomet turėsiu ir daugiau jėgų būti su šeima. Visa tai man labai padės. Tai supratęs, nutariau ir imtis protingo, o ne sunkaus darbo“, – sako vyras. Jis džiaugiasi, kad būtent mini kreditai, o ne didžiulės paskolos leido jam staiga sustoti, pasidairyti ir suprasti, ką jis darė ne taip.

Kai turi pinigų – pasitaupyti

Dauguma sėkmingai paskolos internetu greitai pinigus grąžinusiųjų taip pat pripažįsta, kad ši paslauga leido suvokti, kaip svarbu yra būti pasitaupius pinigų. Tokioje situacijoje buvusi Eglė rėžia drąsiai: „Man pinigai visada lengvai ateidavo, lengvai ir išeidavo. Bet kažkada ėmiau jausti, kad esu suaugusi ir man pinigų niekas neduoda. Turėjau gerą darbą, atlygis buvo didelis ir pastovus dvejus metus. Nė iš vienos algos nieko nepasilikdavau, išleisdavau viską. Bet štai dabar, jau kuris laikas, galiu pasakyti, esu pasikeitusi. Vienu metu įmonei ėmė blogai sektis. Pirmiausia pajautėme, kad stringa ir vis vėluoja algos mokėjimas. Paskui nemokėjo algos net du mėnesius iš eilės. Tai tikrai buvo siaubinga. Tada ėmė atleidinėti žmones, mano skyrių visiškai sunaikino, mane atleido. Kai ieškojausi naujo darbo, tuos porą mėnesių siaubingai gailėjausi, kad ligi tol viską iššvaistydavau. Man padėjo atsigauti tik greitos paskolos internetu pinigai, nes iš Darbo biržos nieko negavau. Kadangi tuo metu buvau magistrantūros studentė. Beje, tikiu, kad tai žeidžia žmogaus teises, kad studijuojantis ir dirbantis pilnu etatu žmogus praradęs darbą negauna pinigų iš Darbo biržos. Bet žodžiu, nuo to laiko visada stengiuosi turėti tam tikrą stabilią pinigų sumą susitaupiusi, kad, jeigu kas nors atsitiktų, visada būtų galima jais pasinaudoti“, – sako moteris.

Nebijoti, nes išeitis visada yra

Lukas sako, kad jam greitųjų kreditų pinigai leido įgauti daugiau pasitikėjimo savimi. „Visada norėjau dirbti nuo nieko nepriklausomai, tačiau galiausiai tą padaryti būdavo labai sunku, nes bijodavau žengti savarankišką žingsnį, bijojau suklysti ir dėl to prapulti. Galiausiai padariau kažką, kad man pavyko viską išspręsti daug geriau negu tikėjausi. Kaip? Ogi man pavyko sukurti savarankišką darbo vietą sau prieš tai pasitaupius ir pasiskolinus pinigų. Dabar žinau, reikia nebijoti – išeitis visada yra.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.