Kaip susijęs SpectroCoin ir Bankera?

Dažnai tenka girdėti kalbant apie Bankera kriptovaliutų banką, o taip pat ir apie SpectroCoin kriptovaliutų piniginę. Kaip jie susiję, kokie Bankera ir SpectroCoin santykiai? Ar tai vienas ir tas pats? O gal čia eilinius reklaminis triukas? Norime išsklaidyti visas abejones trumpai ir aiškiai: Bankera ir SpectroCoin yra glaudžiai susiję tiek kūrėjais, tiek funkcionalumu. Štai keletas svarbiausių faktų.

bankera.com

Sudomino? Užeikite į

https://bankera.com

  • Bankera yra SpectroCoin dukterinis projektas, o ne atvirkščiai. Kol kas Spectrocoin vykdo visas kriptovaliutų piniginės funkcijas, taip pat aptarnauja ir debetines korteles. Bankera savo vartotojų bazės dar neturi, nes šiuo metu jie tik renka reikalingą kapitalą, kuris leistų jiems tapti visiškai legaliu ir licencijuotu banku, galinčiu pasiūlyti visas bankų teikiamas paslaugas.
  • Bankera perims kai kurias SpectroCoin funkcijas. Jau dabar SpectroCoin siūlo debetinę kortelę (prepaid card) ir tarptautinį sąskaitos numerį IBAN. Kai Bankera bus visiškai licencijuotas, IBAN valdymą perims būtent bankas.
  • SpectroCoin yra lietuviškas projektas. Bankera – tarptautinis. Jame dirba daugybė įvairių sričių patarėjų iš skirtingų pasaulio šalių – JAV, Lietuvos, Australijos, Didžiosios Britanijos ir t.t.
  • SpectroCoin yra pagrindinė platforma prekiauti BNK – Bankera žetonais. Bankera pradėjo savo ICO ir išleido savo žetonus (tokens) – BNK. Juos įsigydami žmonės tampa savotiškais Bankeros dalininkais, o tuo pačiu padeda surinkti reikalingą kapitalą. Tarptautiniam bankui taikomi itin dideli reikalavimai, todėl BNK prekyba yra vienas iš efektyviausių būdų pritraukti lėšas. SpectroCoin yra BNK oficiali prekybos vieta, nors ir ne vienintelė.
  • Bankera ir SpectroCoin kūrimu rūpinasi ta pati komanda Lietuvoje.

Kaip matote, Bankera ir SpectroCoin yra pakankamai glaudžiai susiję, tačiau jų atetis gali būti ir skirtinga ir labai susijusi. Gera kriptovaliutų piniginė yra pakankamai konkurencingas produktas. Tuo tarpu kriptovaliutų bankų dar nėra daug visame pasaulyje. Šie prekės ženklai po 2 metų gali žengti atskirai, o ne kartu, nes daugumą funkcijų galės perimti bankas, turintis oficialias licencijas teikti kreditus. Kreditinė kortelė su kriptovaliutomis – skamba tikrai daug žadančiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.