Nauji butai Vilniaus mieste – ar apsimoka pirkti?

Nekilnojamojo turto rinka Vilniuje, išgyvena tikrą pakilimą, kadangi čia statybos vyksta pilnu pajėgumu – kasmet pastatoma vis daugiau naujų butų, kotedžų ir namų. Tačiau potencialiems pirkėjams kyla svarbus klausimas, ar išties apsimoka investuoti į šiuos naujus nekilnojamojo turto objektus esančius Vilniaus mieste.

Daugelis sutiktų, kad investavimas į naujos statybos butai yra bene vienas geriausių investavimo būdų tiems, kurie nori turėti papildomą pajamų šaltinį ir lėtai, bet stabiliai auginti ir didinti savo pajamas.

Visų pirma, naujos statybos butuose, gali būti diegiami moderniausi patogumai ir juose jau būna puikiai išvystyta infrastruktūra. Juose galima diegti naujausias technologijas, tokias kaip buities valdymą balsu. Taip pat naujos statybos būstuose lengva diegti energiją taupančius sprendimus, kurie ne tik pagerins gyvenimo kokybę, bet ir sumažins ilgalaikes išlaidas.

Atminkite, kad naujiems butams dažnai suteikiamos statybų įmonės garantijos, todėl būtų pirkėjai gali būti ramūs dėl būsto kokybės ir nesijaudinti dėl galimų papildomų išlaidų naujam stogui ar lauko sienoms. Šios garantijos apima statybos defektus, užtikrindamos, kad bet kokios nenumatytos problemos bus sprendžiamos be papildomos finansinės naštos būstų savininkams.

Kaip ir daugelyje pasaulio šalių ir miestų, Vilniuje ekonomika nenustoja augti, o su ja didėja kainos, įskaitant būstų nuomos ir pirkimo. O tai reiškia, kad nekilnojamojo turto vertė ilgainiui kyla, tad naujo buto Vilniaus mieste pirkimas dabar, gali būti pelninga investicija į ateitį. Ar nuspręstumėte išnuomoti, ar parduoti  naujos statybos butą Vilniuje, abejais atvejais išloštumėte.

Naujiems butams Vilniuje taip pat gali būti taikomos valstybės lengvatos, parama ir subsidijos, kuriomis yra siekiama skatinti būsto įsigijimą ir plėtrą. Tai gali būti mažesni nekilnojamojo turto mokesčiai, kurie gali gerokai sumažinti nekilnojamojo turto įsigijimo išlaidas. Taip pat jauniems žmonėms ir šeimoms turinčioms vaikų, valstybė gali padėti įsigyti nuosavus būstus. Svarbu domėtis ir nepraleisti progos gauti pagalbą, įsigyjant nuosavus namus.

Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad investicijos į butus yra mažiau likvidžios, nei kitų rūšių investicijos. Tai reiškia, kad norint parduoti nekilnojamąjį turtą, paprastai gali prireikti keletos mėnesių, kol surandamas tinkamas pirkėjas, susitariama dėl pardavimo sąlygų ir kol pilnai užbaigiamas sandoris. Tačiau nepaisant to, nauji butai Vilniaus mieste yra puiki investicija į patogaus ir tvaraus gyvenimo pradžią sostinėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *