Paskolos dirbantiems užsienyje

paskola

Daugeliui grįžusių emigrantų iš užsienio aktualu yra įsigyti nekilnojamojo turto ir visam laikui įsikurti savo gimtinėje. Pastebima tendencija, kad vis dažniau jauni žmonės, dirbantys užsienyje domisi paskolų gavimo aplinkybėmis ir sąlygomis. Tačiau daugelis bankų vengia sudaryti paskolų sutartis ir finansuoti reikiamą sumą, stengdamiesi išvengti galimai nemokių klientų. Tad ką daryti, jei esate legaliai dirbantis užsienyje ir norite gauti paskolą nekilnojamajam turtui ar automobiliui įsigyti?

Visų pirma, pateikite savo paskolos paraišką ne tik keletui skirtingų bankų, bet ir kitoms finansinėms institucijoms. Pavyzdžiui, Kauno kredito unija yra ta vieta, kur galite kreiptis dėl įvairiausios finansinės pagalboshttp://kku.lt/naudinga/paskolos-dirbantiems-uzsienyje/. Taip pat čia suteikiamos įvairaus dydžio paskolos, su patraukliomis sąlygomis, sudarytomis atlikus kiekvieno interesanto individualios situacijos analizę ir įvertinus jo kredito istoriją.

Norintys paimti paskolą, turi įrodyti, jog legaliai dirba užsienyje ir gauna pastovų darbo užmokestį. Tad būtina pateikti tai įrodančius dokumentus, pavyzdžiui, tai galėtų būti darbo sutartis ir banko išrašas su informacija apie kas mėnesį gaunamas pajamas. Taip pat prašant didesnio dydžio paskolos, rekomenduotina turėti žmogų, kuris sutiktų už jus laiduoti. Tam, kad kredito unija svarstytų, jūsų paskolos prašymą ir pateiktų savo finansinį pasiūlymą apie suteikiamą jos dydį, jums reikės tapti kredito unijos nariais. Jais tampama sumokėjus vienkartinį narystės mokestį ir minimalų pajų.

Galima kreiptis dėl vartojimo paskolos iki 15 000 Eur. automobiliui; būsto at būsto remonto paskolos; pamokų refinansavimo paslaugos; paskolos verslui pradėti ar paskolos ūkininkavimui.

Apie tai kokio dydžio vartojimo paskolą galite gauti, galite sužinoti pasinaudoję interaktyvia skaičiuokle, kur jums reiktų nurodyti norimą paskolos sumą, terminą, palūkanų normą, pažymėti ar yra laiduojantis asmuo. Tuomet sužinosite kokia bus bendra vartojimo paskolos mokėtina suma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.