Alternatyvi paskola verslui: ką žinoti ir kur ieškoti?

Paskola verslui – vienas būdų, kaip sustiprinti savo įmonę ar įveikti finansinius  sunkumus. Paskolos taip pat labai  dažnai reikalingos, plečiant veiklą ar norint rinkai pasiūlyti kažką naujo. Pastaruoju metu vis daugiau verslo dėl paskolų kreipiasi ne į bankus ar kredito unijas, o ieško alternatyvių būdų skolintis. Todėl alternatyvios paskolos verslui kiekvienais metais rinkoje užima vis didesnė dalį. Ką reikėtų žinoti apie šias paskolas?

Kada galima tikėtis paskolos?

Labai dažnai kreipiantis dėl paskolos verslui į banką ar kredito uniją, kreditorius nustato labai aiškius kriterijus, kuriais atvejais gali suteikti paskolą. Dėl verslo paskolos galite kreiptis įvairiais atvejais. Pavyzdžiui, labai dažnai paskola verslui reikalinga norint įsigyti papildomos įrangos ir taip sustiprinti savo veiklą. Taip pat verslo paskola reikalinga norint plėsti savo darbuotojų bazę, samdyti naujus specialistus ir sukurti jiems darbo vietas. Ypač, kai įmonė plečiasi ir  reikalinga įrengti naujas patalpas darbuotojams ar sandėliams. Tačiau ne tik verslo plėtra yra priežastis, dėl kurios gali iškilti finansinių sunkumų ir reikia pasiskolinti lėšų. Verslo paskola gali būti suteikta ir norint padengti turimus įsipareigojimus ar užklupus neplanuotoms išlaidoms. Visais šiais atvejais galima pasirinkti alternatyvų skolinimosi būdą ir greitai pasiskolinti pinigų

Kokius kriterijus reikia atitikti?

Įprastai bankuose verslui nurodoma tam tikra galima pasiskolinti suma, kuri apskaičiuojama pagal įmonės mokumą, turimą turtą ir įsipareigojimus. Tačiau alternatyvios skolinimosi platformos tokių griežtų sąlygų nenumato. Pavyzdžiui, viena populiariausių Lietuvoje alternatyvaus skolinimosi verslui platforma CapitalBox savo klientams siūlo paskolas iki 50 000 eurų, kurios suteikiamos dvejiems metams. Norint gauti paskolą, nereikia užstatyti jokio įmonės turto, todėl tai reiškia, kad pasiskolinti tampa daug lengviau.

Jeigu norite sužinoti, ar galite gauti paskolą, tereikia sugaišti kelias minutes ir užpildyti paraišką platformos svetainėje. Paraiška yra labai paprastos formos ir kartu su ja nereikia pateikti kalnų įvairiausių dokumentų, kaip dažnai to reikalaujama didžiuosiuose  bankuose. Tereikia savininko asmens tapatybę patvirtinančio dokumento ir trijų paskutinių mėnesių įmonės banko sąskaitos išrašų. Jokių papildomų ribojimų, jokių papildomų reikalavimų. Paskolos verslui prašymas išanalizuojamas greitai ir užtrunka vos vieną dieną. Tik tiek reikia laukti, kad paskola  verslui būtų suteikta.

1 thought on “Alternatyvi paskola verslui: ką žinoti ir kur ieškoti?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.