Elektriniai paspirtukai. Ką reikia žinoti perkant išsimokėtinai?

Elektrinį paspirtuką pastaruoju metu įsigyja vis daugiau lietuvių. Geras, kokybiškas paspirtukas gali kainuoti nuo 300 eur iki kelių tūkstančių. Perkantiems brangesnius variantus šiam pirkiniui tenka skirti ne mažą sumą. Nenorintiems ar negalintiems skirti šios transporto priemonės pirkimui tokią sumą, gelbsti pirkimas išsimokėtinai. Ketinantiems pasinaudoti šiuo pirkimo būdu pirmą kartą dažnai kyla klausimų. Tad aptarkime, ką verta žinoti perkant elektrinį paspirtuką išsimokėtinai.

  • Kas gali įsigyti elektrinį paspirtuką išsimokėtinai?

Kaip ir visas kitas prekes, elektrinius paspirtukus išsimokėtinai gali įsigyti pilnamečiai, gaunantys oficialias pajamas asmenys, atitinkantys nustatytus reikalavimus. Dažniausiai taikomos mokumo užtikrinimo sąlygos (oficialių neišmokėtų skolų neturėjimas) ir minimalus darbo stažas (dažniausiai 4 mėnesiai).

  • Ar perkant išsimokėtinai mokama daugiau?

Tai dažniausiai kylantis klausimas ir abejonė apie pirkimą išsimokėtinai. Dauguma galvoja, kad perkant išsimokėtinai bendra per visą laikotarpį sumokama suma bus didesnė nei perkant tą pačią prekę iš karto. Taip gali būti, tačiau ne visuomet. Pirkimo išsimokėtinai pabrangimas priklauso nuo lizingo bendrovės. Populiarėjant pirkimui išsimokėtinai, kai kurios bendrovės taiko 0% pabrangimą.

  • Kokiam laikotarpiui sudaroma pirkimo išsimokėtinai sutartis?

Lizingo sutartis gali būti sudaryta nuo 2 mėnesių iki kelių metų laikotarpiui. Dažniausiai pardavėjai gali pasiūlyti kelis variantus, iš kurių galite pasirinkti priimtiniausią. Rekomenduoja verčiau pasirinkti ilgesnį išsimokėjimo laikotarpį su mažesnėmis įmokomis. O esant galimybei, visuomet galėsite mokėti didesnes įmokas ir greičiau padengti visą pirkinio sumą.

  • Ar perkant išsimokėtinai suteikiamas garantinis laikotarpis?

Nesvarbu, ar perkama iš karto, ar išsimokėtinai, elektriniam paspirtukui suteikiamos tokios pačios garantijos.

  • Kur galima nusipirkti elektrinį paspirtuką išsimokėtinai?

Nusipirkti elektrinį paspirtuką išsimokėtinai galima jais prekiaujančiose fizinėse parduotuvėse, kuriose yra galimybė pirkti išsimokėtinai. Taip pat kai kurios internetinės parduotuvės leidžia įsigyti norimą prekę išsimokėtinai internetu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *