Ilgalaikis kreditas – ilgalaikė našta?

paminklaiGyvename laikais, kuomet viskas kainuoja brangiai. Žmogaus asmeniniai poreikiai taip pat. Mokslas, pragyvenimas, gydymas, brangesnis kilnojamasis turtas – visa tai reikalauja daug pinigų, kurių eiliniam gyventojui neretai pritrūksta. Ilgalaikis kreditas yra tinkamas planuojant didesnius pirkinius. Paklausite, kuo jis skiriasi nuo kitų paskolų? Pavyzdžiui, ilgalaikio kredito metinės paskolos palūkanos yra žymiai žemesnės nei vartojamojo kredito. Tai leidžia paskolos grąžinimą planuoti daug ilgesniam periodui. Ilgiausiai kreditas suteikiamas net 15 metų periodui, tad mėnesinės įmokos yra itin nedidelės.

Ilgalaikis kreditas pragyvenimo išlaidoms ir ne tik. Išleisti studentą į mokslus – sunkus uždavinys visiems tėvams. Neretai šeimoje būna ne vienas studentas, tad savaime suprantama, išlaikyti visus – sudėtinga. Šeimoms, kurios neturi pakankamai pajamų išlaikyti bent kelis studentus, ilgalaikis kreditas – geriausia išeitis. Studentams suteikiamos paskolos siūlo labai geras sąlygas bei minimalias palūkanas, t.y. atiduoti reikia tik šiek tiek daugiau, nei pasiskolinote. Ilgalaikė paskola leidžia studentams gyventi padoriai, negalvoti apie darbą ir atiduoti visas jėgas bei energiją mokslams.

Jeigu negavote vartojimo kredito… Ilgalaikis kreditas greičiausiai Jums bus suteiktas. Kodėl? Nes taikomas daug mažesnis periodinis mokėjimas. Reiškia, jeigu turite mažesnes pajamas, nesvarstykite apie trumpalaikes vartojimo paskolas. Ilgalaikis kreditas siūlo daug geresnes sąlygas bei yra pats optimaliausias variantas visiems, kurie nėra užtikrinti dėl savo pajamų.

Jeigu jūsų galimybės leidžia, kreditą galima atiduoti anksčiau nustatytojo termino. Galbūt pasibaigus sunkiausiajam gyvenimo etapui, turėsite pakankamai pajamų ir galėsite atiduoti visą paskolą iš karto? Puiku! Kredito sąlygos tą leidžia.

Palūkanos. Kredito palūkanos nuo 6 proc. Taip pat norint gauti paskolą paraišką galima pildyti internetu, o tam nereikia beveik jokių papildomų dokumentų.

Ilgalaikis kreditas gali būti suteikiamas verslui, ūkininkui ar paprasčiausiam studentui. Dažniausiai siūlomos tokios sąlygos, kad kuo didesnė skolinimosi suma ir ilgesnis terminas, tuo mažesnės palūkanos. O permokėti nenori niekas.

Ilgalaikės paskolos yra ilgalaikiai įsipareigojimai, kas reiškia, kad būsite atsakingi už tvarkingus mokėjimus kiekvieną mėnesį. Jeigu Jus gąsdina mintis, kad ištisus dešimt ar penkiolika metų turėsite mokėti mažas įmokas – atiduokite visą sumą iš karto.  Taip dar ir sutaupysite. Turėkite galvoje, kad ilgalaikių kreditų sumos yra didelės ir už jas gali būti perkama daug kas baldai, statybinės, medžiagos, transportas ar kad ir paprasčiausi paminklai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.