Kreditas- investcija į grožį

kreditas

Paskola medicininėms išlaidoms vis populiarėja: drąsiai skolinasi žmonės, kurie nori ne tik pagerinti sveikatą, bet ir investuoti į grožį ir pasitikėjimą savimi.

Paskola dantų gydymui

Viena iš dažniausiai suteikiamų tokio paskolų- tai paskola dantų gydymui, dažniausiai- dantų implantavimui, dantų breketams ir kitoms brangioms odontologinėms procedūroms. Ortodontinis gydymas tai dantų tiesinimas kai juos pastumiame tam tikra kryptimi dantų lanke. Ir reikalingas jei yra  kreivai išdygę dantys, blogas sąkandis. Jis reikalingas ir suaugusiems todėl, kad ne tik pagerina estetinę išvaizdą, bet ir padeda išsaugoti sveikas dantenas, žandikaulio sąnarį ir dantis.

Kūno modeliavimas

Kūno modeliavimas- viena populiariausių figūros korekcijos metodikų. Sprendžiant estetines problemas ir koreguoti figūrą, masažas-modeliavimas gerina bendro organizmo sveikatingumą ir prailgina aktyvų ir laimingą gyvenimą. Tame tarpe:  pagerėja skrandžio ir virškinimo trakto veikla, padidėja kraujagyslių elastingumas, harmonizuojasi centrinės nervų sistemos veikla, padidėja kraujagyslių elastingumas, harmonizuojasi centrinės nervų sistemos veikla, pagerėja miego kokybė. Atliekant masažą probleminėms kūno dalims- pastebimas bendras veido pagerėjimas. https://gpklinika.lt/3d-veido-ir-kuno-modeliavimas/

PRP plazmoliftingas

PRP plazmoliftingas arba trombocitais praturtinta plazma yra visiškai natūrali procedūra, kuri be chemininių preparatų atjaunina odą. Procedūra atnaujina veido odą, ją skaistina, naikina smulkias raukšles, koreguoja gilesnes raukšles, taip pat mažina odos alergines reakcijas. PRP procedūrai naudojami paties paciento kraujo kūneliai- trombocitai, todėl jie nesukelia alerginės ar autoimuninės reakcijos. Trombocituose yra taip vadinamų augimo faktorių, kurie suaktyvina ir atjaunina ląsteles, skatina kolageno gamybą, naujų kapiliarų susidarymą, gydo pažeistas kraujagysles, audinius, ląsteles, stabdo kraujavimą.

Kokios atliekamos grožio injekcijos?

Injekcijos nuo prakaitavimo, veido kontūravimas, smakro formavimas, injekcijos plaukams, injekcijos apimčių mažinimui, raukšlių korekcija botulinu.

Kokios lazerių procedūros

Odos atjaunimas pikosekundiniu lazeriu, lūpų jaunimas, raukšlių lyginimas, spuogų gydymas lazeriu, randų lyginimas, pegmentinių dėmių šalinimas.

Koks yra frakcinio odos atnaujinimo poveikis?

Iš karto po procedūros vyksta aktyvus atsinaujinimo ir persitvarkymo procesai. Poveikis yra intensyvus, tad matomas iš karto po procedūros- oda tampa  standresnė, lyginasi smulkios raukšlės, didėja odos elastingumas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.