Mokesčių grąžinimas Norvegijoje: DUK

mokesčių grąžinimas NorvegijojeNemažai iš Lietuvos emigravusių tautiečių savo gyvenimą pradėjo kurti vienoje iš stabiliausių Europos valstybių – Norvegijoje. Legaliai dirbant ir kruopščiai mokant visus mokesčius pravartu žinoti, kad egzistuoja galimybė dalį mokesčių susigrąžinti. Mokesčių grąžinimas Norvegijoje apie tai nenusimanantiems asmenims gali būti kiek per sudėtingas procesas, tad rekomenduojame pasisamdyti asmenis, kurie jums padės sutvarkyti visus reikalingus dokumentus.

Kiek mokesčių galiu susigrąžinti?

Mokesčių grąžinimas Norvegijoje priklauso nuo daugelio veiksnių: bendrųjų pajamų, laikotarpio, kurį gyvenote šalyje, socialių priedų ir panašiai. Internete galima rasti skaičiuokles, kurios padės paprastai įvertinti, kiek pinigų ši šalis jums turėtų duoti.

Ką daryti jei neturiu visų reikalingų dokumentų?

Net ir to atveju, jei su savimi arba apskritai neturite visų dokumentų, kurie yra reikalingi, kad visas procesas būtų legalus ir tikslingas – vis tiek galite kreiptis į firmas ir prašyti, kad būtų stengtasi sutvarkyti visą reikalą. Mokesčių grąžinimas Norvegijoje tvarkomas profesionalų visada pavyks sklandžiai.

Per kiek laiko grąžinami pinigai į sąskaitą?

Paprastai tai trunka nuo vieno mėnesio iki pusantro. Viskas priklauso ir nuo sumos ir nuo prašymo. Štai kad ir vaiko pinigai Norvegijoje, gaunant šio pobūdžio paslaugą, nebus grąžinami. Susitelkiama ties jūsų mokesčiais, tačiau nebijokite, dėl socialinių išmokų grąžinama pinigų sumą nebus mažesnė.

Kaip pinigai iš Norvegijos pasieks mano sąskaitą?

Pirmiausia Norvegijos teisinės institucijos pinigus perves firmai, kuri tvarko jūsų reikalus susijusius su mokesčių grąžinimu. Atskaičiavus pinigus, kuriuos jūs esate skolingi firmai už paslaugas, pastarieji vėliau keliauja į jūsų sąskaitą. Štai taip mokesčių grąžinimas Norvegijoje taip paprastai ims ir išsispręs.

Legalus darbas svetimoje šalyje visada turi kur kas daugiau pliusų ir štai mokesčių grąžinimas yra vienas iš jų. Verta nepamiršti, kad laiku tvarkant popierius visada galima pasekti maksimalaus rezultato, kuris padės net ir grįžus į tėvynę dar vis gauti naudos iš tos šalies, kurioje dirbote.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.