Kreditas internetu gelbsti nuo visų bėdų?

kreditas internetuŠių dienų kultūra – tai dominuojanti vartotojiškosios visuomenės popkultūra. Šiuolaikinę populiariąją kultūrą būtų galima apibūdinti kaip reklamos, žiniasklaidos, kino ir muzikos maišalynę, kurioje ant aukščiausiojo laiptelio stovi žmogaus kūnas ir poreikis viską vartoti.

Ypatingas dėmesys skiriamas kūno grožiui ir akcentuojama parduodamų grožio priemonių „begalinė nauda“. Aplinkui gausu patrauklių reklamų ir pasiūlymų  – trūksta tik nuosavų lėšų. Todėl nenuostabu, jog poreikis skolintis taip pat didėja.

Kiekvienas reikiamą paskolą nori gauti kuo greičiau ir be nereikalingo papildomo šurmulio. Kreditas internetu tikriausiai patogiausias ir greičiausias būdas greitai gauti norimą pinigų sumą. Nenuostabu, jog auganti paklausa tokiems kreditams, ugdo ir pasiūlą.

Atsiranda vis daugiau įstaigų, siūlančių naudotis greitaisiais kreditais. Augančioje konkurencijoje tarp tokių įmonių laimi vartotojas. Kiekviena įstaiga stengiasi pritraukti vartotojus, siūlydama geresnes sąlygas, mažesnes palūkanas, galimybę atidėti mokėjimo terminą, pirmą paskolą nemokamai ir panašių privalumų.

Besistengdamos išlaikyti esamus klientus ir skatindamos pasinaudoti jų teikiamomis paslaugomis dar kartą, imasi įvairių gudrybių: didina kredito limitą, mažina palūkanas ar netgi žada grąžinti dalį sumokėtų palūkanų. Patiklus vartotojas net nepastebi, jog nejučia  įsisuka į nesibaigiantį paskolų ratą. Šiai dienai kreditus teikiančių įmonių pasirinkimas tikrai didelis, todėl galima išsirinkti labiausiai poreikius tenkinančią.

Deja, daugelis jaunų žmonių suvilioti paprastumu ir greitumu nesusimąsto, jog neatsakingas naudojimasis greitųjų kreditų paslaugomis, gali atsiliepti jų ateičiai. Visa informacija, susijusi su paskolomis, yra saugojama ir kaupiama, todėl nesunku patikrinti ar žmogus yra mokus, imant didesnę paskolą. Kaip jam sekasi įgyvendinti prisiimtus įsipareigojimus, kaip dažnai pritrūksta nuosavų lėšų ir naudojasi greitaisiais kreditais.

 Tokia informacija labai aktuali bankams, teikiantiems ilgalaikes paskolas (pavyzdžiui, būstui) arba suteikiantiems lizingo paslaugas. Todėl žinios apie dažną naudojimąsi greitaisiais kreditais, gali sudaryti įspūdį jog asmuo nesugeba valdyti savo finansų. Tokiu atveju gauti ilgalaikę paskolą gali tapti labai sunku.

Žinoma, jei šiomis paslaugomis naudojamasi protingai, nerimauti nėra ko. Greitasis kreditas internetu gali būti puikus išsigelbėjimas staiga pritrūkus pinigų, ar atsiradus nenumatytoms išlaidoms, tačiau jis neturėtų virsti priemone, visiems įgeidžiams tenkinti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.