UAB steigimas kartu su specialistais. Kaip greitai ir pigiai pradėti savo verslą?

UAB steigimas Statistikos departamento duomenimis, Lietuvoje pradėti verslą suteikiamos labai patrauklios galimybės ir didžioji dalis lietuvių su tuo sutinka. Ypač tai pabrėžia užsieniečiai, kurie atvyksta gyventi į Lietuvą, o vėliau pradeda savo verslą. Kadangi galimybės yra, vienintelis dalykas, kurio žmogus turi nepamiršti, tai pagaliau žengti lemtingą žingsnį ir įsteigti savo verslą. UAB steigimas Lietuvoje yra gana paprastas. Juolab, jeigu steigimo metu glaudžiai bendrausite su atsakingai asmenimis, tokiu atveju bus dar paprasčiau ir greičiau susitvarkyti visus dokumentus ir sėkmingai pradėti įgyvendinti savo idėją.

UAB steigimo detalės

Prieš pradedant steigti verslą, pirmiausia Jums reikia nuspręsti, kokio tipo įmonę įsteigsite. Pasirinkimų labai daug, tačiau ta pati statistika rodo, kad lietuviai dažniausiai steigia uždarąsias akcines bendroves. Jeigu ir Jūs apie tai svarstote – nurodome svarbiausias gaires susijusias su šio tipo įmonės steigimu.

  1. PAVADINIMAS. Susigalvoti pavadinimą yra kur kas sunkiau nei galėjote pagalvoti. Paprasčiausiai, Registrų centre įteisinta tiek daug įvairiausių pavadinimų, kad sugalvoti kažką unikalaus ir tuo pačiu perkamo gali būti labai rimtas darbas. Neveltui daugelis žmonių net moka pinigus specialistams už suteiktas paslaugas.
  2. BUVEINĖS VIETA. Norint įsteigti įmonę būtina nurodyti buveinės vietą. Ji, žinoma, gali būti ir Jūsų gyvenamieji namai. Jeigu patalpas nuomojate – reikia pateikti ir nuomininko sutikimą vykdyti konkrečią veiklą.
  3. STEIGIMO SUTARTIS. Sutartį galima steigti tiek gyvai, tiek internetu. Daugelis žmonių naudojasi virtualaus pasaulio privalumais, kadangi jis padeda sutaupyti labai daug laiko ir pastangų.
  4. BANKO SĄSKAITA. Kiekviena įmonė turi atsidaryti savo banko sąskaitą. Kitu atveju įmonė paprasčiausiai nefunkcionuos. Atidžiai rinkitės tą banką, kurio pasiūlymas Jums atrodo pats tinkamiausias.
  5. NOTARO PASLAUGOS. Notaras paslaugas taip pat teikia internetu, tad įvertinkite galimybę visas paslaugas gauti kur kas paprasčiau.

Bendradarbiaukite su geriausiais savo srities profesionalais

Susikoncentruokite ties idėja ir steigimo darbus palikite įmonėms, kurios užsiima tokio tipo darbais. Dokumentų tvarkymas yra jų kasdieninė duona, taigi jie puikiai žino ką ir kaip reikia daryti, kad verslininkas galėtų sėkmingai žengti pirmuosius verslo žingsnius.

  • Greita. Jeigu norite kuo skubiau legaliai pradėti vykdyti savo veiką, tokiu atveju darbas su specialistais yra būtinas. Jie labai greitai sutvarkys visus dokumentus ir jūs legaliai galėsite siūlyti savo paslaugas.
  • Pigu. Specialistų paslaugos yra gana pigus pasirinkimas. Daugelis žmonių galvoja, kad visos tokio tipo paslaugos kainuoja labai daug, todėl kai galima pasidaryti pačiam – neverta investuoti. Tai labai blogas mąstymas, kuris gali trukdyti sėkmingai pradėti savo veiklą.
  • Be jokių klaidų. Specialistai garantuos, kad sėkmingi žingsniai į priekį bus be jokių klaidų. Juk gera pradžia yra pusė darbo, ar ne?
  • Garantija. Daugelis įmonių suteikia garantiją, kad viską padarys tvarkingai. Jeigu ne – atitaisys klaidas nemokamai.
  • Paprasta. Užsisakyti paprasta kaip niekada. Naudokitės interneto suteikiamais privalumais.

UAB steigimas yra paprastas procesas, tad kuomet planuojate įgyvendinti kokią nors idėją – bendraukite su specialistais. Tegul jie tvarko biurokratiją. Jūsų darbas idėją paversti realiai funkcionuojančiu aparatu. O kada geriausias laikas jeigu ne dabar?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.