Paskolos refinansavimas – išsigelbėjimas tapus skolininku

Neišgalėdami grąžinti skolų, praradę darbus ir nusivylę  savimi bei supančia aplinka skolininkai neretai renkasi emigrantų  duoną ir nuo slegiančių skolų tikisi pabėgti užsienyje. Tačiau tai tikrai nėra tinkamas pasirinkimas, be to, greitu metu vis tiek skolos pasiekia skolininką.

 

refinansavimasVerta nepamiršti ir to, kad skolininkai yra įtraukiami į bendras duomenų bazes, prie kurių priėjimą turi paskolas suteikiančios bendrovės, bankai, taip pat ir kai kurios kitos įstaigos, susijusios su finansais bei sudarančios sutartis su naudotojais. Tad vertėtų nepamiršti, kad kol skolos yra negrąžintos, jos gali būti matomos daugeliui bendrovių, o prireikus naujos paskolos, įsigyjant nekilnojamo turto ar net bandant pasiimti telefoną už simbolinę kainą su sutartimi ar bandant pasinaudoti kitomis panašaus pobūdžio akcijoms gali tekti stipriai nusivilti sulaukus neigiamo atsakymo. Tačiau visuomet galima refinansuoti savo skolą palankiomis sąlygomis. Vienas iš puslapių, kurį rekomenduojame, kaip puikų informacijos ir palankių paskolų šaltinį yra www.kreditas.us.

Skolininkai taip pat pamiršta ir tai, kad jei jie jau turi nekilnojamo ar kilnojamo registruojamo turto už susidariusius skolas jis gali būti areštuojamas ar konfiskuojamas, todėl prieš galvojant apie šalies palikimą vertėtų susimąstyti ir apie tai.

Kaip bebūtų, vengti mokėti įsipareigojimus, slėptis turint skolą yra nusikaltimas, už kurį gali būti ne tik išieškoma skola ne pačiais maloniausiais būdais, bet taip pat ir skiriama nemenka bauda, o tai atliekantiems stambesniu mastu gresia net ir baudžiamoji byla, ko pasekoje gali tekti „pailsėti“ už grotų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.