Reikia buhalterio? Kaip sutaupyti renkantis?

Nebrangūs buhalteriai Nors lietuvaičiai labai dažnai vadinami ypač naginga tauta, tačiau tam tikrose sferose darbus būtina palikti savo srities profesionalams. Paprasčiausiai be žinių ir kvalifikacijos niekaip nepavyks pasiekti 100 procentinio rezultato. Viena iš tokių, kartais komplikuotų sričių, įvardijama – buhalterija. Nerangūs buhalteriai siūlo savo paslaugas ir tikina, kad juos pasisamdžius Jums neteks sukti galvos dėl apskaitos. Vieni jau džiaugiasi galimybėmis, kiti – vis dar svarsto. Juk paslaugos kainuoja. Galbūt įmanoma kaip nors sutaupyti, tačiau vistiek gauti kokybiškas buhalterijos paslaugas?

Samdykite kompaniją, o ne asmenį

  • Alga. Pirmiausias ir bene pats didžiausias pliusas yra tai, kad samdantis įmonė, o ne asmenį į buhalterį – galite sutaupyti labai daug pinigų, kadangi jo alga kiekvieną mėnesį gali būti net 10 kartų mažesnė. Pavyzdžiui, jeigu samdomo buhalterio alga dažniausiai siekia iki 500 eur, tai tuo tarpu samdytos įmonės asmuo su Jumis sutiks dirbti ir už 50 eurų. Žinoma, kainos varijuoja priklausomai nuo pačios įmonės, tačiau akivaizdu yra tai, kad samdytis kompaniją yra kur kas pigiau.
  • Darbo vieta. Pliusas tas, kad nereikia įrengti darbo vietos, taigi tai dar viena papildoma galimybė, kuri padėti sutaupyti pinigų. Tik iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad darbo stalas nėra labai brangi prekė. Išties, investicijos į darbo vietos įrengimą, ypač jeigu norite įrengti ergonomišką, yra nemažos, tad pliusas, kai netena tuo rūpintis.
  • Atostogos. Jokių atostogų. Ne tik. Jokių atostogų, o tuo pačiu ir jokių investicijų už atostogas, kadangi kompanijos nuoširdžiai Jums dirbs 365 dienas per metus.
  • Motinystės, tėvystės atostogos, dekretinis. Dar vienas investicija, kuri Jums visiškai nebus aktuali, kadangi Jūsų buhalteris nebus samdomas pagal darbo sutartį, tad neteks susidurti ir su tokiomis padėtimis, kaip dekretinis.
  • Biuletenis. Galiausiai, neteks sumokėti pinigų už sergantį žmogų. Medikai pastebėjo, kad šiais laikais žmonės labai noriai serga. Kitaip tariant – sėkmingai imituoja, kad jaučiasi blogai. Tokiu atveju darbdavys kiekvienais metais praranda dideles pinigų sumas, o būtų galima labai paprastai išvengti.

Įmonių gausa. Kuri pati geriausia?

Nebrangūs buhalteriai, akivaizdu, labai geras pasirinkimas užsitikrinti, kad Jūsų įmonės arba veiklos buhalterija bus tinkami sutvarkyta. Tiesa, tokias paslaugas siūlančių įmonių pasirinkimas yra labai platus, tad kartais gali būti sunku pasakyti – kuri geriausia ir kurios paslaugos Jums tikrai bus tinkamiausios.

Nurodome gaires, kuriomis remiantis rekomenduojame ieškoti specialisto.

  1. Būtinai atsižvelkite į tai, kad skiriasi suteikiamų paslaugų kainoraščiai.
  2. Internete pasiskaitykite atsiliepimus apie vienas arba kitas paslaugas.
  3. Taip pat labai naudinga prieš samdantis paprasčiausiai pabendrauti.
  4. Galiausiai, susižinokite, kokios tiksliai paslaugos yra siūlomos ir nuspręskite, ar jos Jus tenkina, ar ne.

Nerangūs buhalteriai lygiai taip pat kokybiškai atlieka savo paslaugas kaip ir tie, kurie savo darbus įkainoja didelėmis pinigų sumomis. Šiuo atveju viskas remiasi į suteikiamas paslaugas. Kol vieni jų siūlo labai daug, tuo tarpu kitų skaičius nepalyginamai mažesnis. Juolab, ieškodami kompanijos žiūrėkite ne tik į kainą, tačiau palyginkite ir daugiau veiksnių bei detalių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *